Kronikë

Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 39-vjeçari në Velipojë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:00 - 09/05/22 |
Opi Nion

Një person ka humbur jetën ditën e sotme në Ças të Velipojës.

Mësohet se një 39-vjeçar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike e cila i shkaktoi vdekjen.

Viktima është identifikuar si Tonin Rrethi, i cili në momentin e ngjarjes ka qenë duke punuar tokën me traktor, ku dhe ka rënë në kontakt me rrymën elektrike./Opinion.al

Pas