Sociale

Qerret/Parashutisti rrëzohet në det, ndihmohet nga pushuesit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:31 - 31/07/21 |
Opi Nion

Një parashutist që fluturonte mbi det këtë të shtunë është rrëzuar në ujë duke u rrezikuar edhe për shkak të pajimeve që mbante.

Ngjarja ka ndodhur në plazhin e Qerretit. Pushues të shumtë i kanë ardhur ndihmë, duke i mundësuar lehtësimin e peshës dhe daljen nga uji, ndëra nuk dihen shkaqet e rrëzimit./Opinion.al

 

Pas