Sport

Qëllon dhe fyen gjyqtarin, përfundon në komisariat futbollisti shqiptar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:40 - 04/07/20 |
Opi Nion

Një lojëtar i skuadrës së Adës së Velipojës ka përfunduar në komisariat pas ndeshjes me Gramshin, në Kategorinë e Dytë. Kjo sepse, 29-vjeçari V.P ka goditur dhe fyer gjyqtarin e ndeshjes, 32-vjeçarin me iniciale B.L., pasi nuk ka qenë dakord për ekzekutimin të një penalltie.

Lojtari është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Gramsh, për veprimet e mëtejshme proceduriale.

 

Pas