Kronikë

Qëllohet me thikë një person në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:54 - 04/04/21 |
Opi Nion

Një person është qëlluar me thikë ditën e sotme në zonën e quajtur Ish-Stacioni i Trenit në Tiranë.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rrethores 18:50 në një nga lokalet e kësaj zone, ku persona ende të paidentifikuar pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, kanë goditur me thikë shtetasin e identifikuar me inicialet E.K.

I plagosuri është transportuar në spital dhe po merr ndihëm e nevojshme mjekësore. Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarje si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorëve./ Opinion.al

Pas