Aktualitet

Qëllohet me armë brenda zyrave të PD në Kavajë, një person i plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:33 - 19/04/21 |
Opi Nion

Është qëlluar me armë zjarri brenda zyrave elektorale të Partisë Demokratike në Kavajë.

Bëhet me dije, se nga të shtënat me armë zjarri është shënuar një i plagosur i identifikuar me inicialet B.O.

Mësohet gjithashtu se i plagosuri ka marrë lëndime në këmbë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve./Opinion.al

Pas