Aktualitet

Plagosja brenda zyrave të PD/ Basha drejt Kavajës, e pranishme Grida Duma


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:43 - 19/04/21 |
Opi Nion

Incidenti i ndodhur pak minuta më parë në zyrën elektorale të PD ka bërë që kreu i  kësaj partie Lulzim Basha të niset me urgjencë drejt Kavajës.

Bëhet me dije se i plagosur ka mbetur shtetasi Bledar Oshtuni i cili është në kujdesin e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë që pranë zyrave është dhe kandidatja për deputetet Grida Duma./Opinion.al

Pas