InstaBIZ

Puthje dhe përqafime, Romeo i dedikon fjalët romantike Jonida Maliqit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:35 - 22/06/20 |
el ida

Aktori i njohur i humorit, Romeo Veshaj, ka ndarë me ndjekësit një foto tejet romantike me këngëtaren, Jonida Maliqi.

Teksa shijon detin malazez krah personit të zemrës, Romeo shkruan se: “Paqja është premtimi që ti mban”.

Prej disa kohësh, Jonida dhe Romeo kanë ndarë momente të ndryshme me ndjekësit, duke treguar se shumicën e kohës e kalojnë pranë njëri tjetrit.

Edhe pse nuk kishte më dyshime, kjo foto ku dyshja shihen të përqafuar tregon se ata janë bashkë dhe të lumtur./Opinion.al

Pas