Aktualitet

Puna për aeroportin e Vlorës, Rama nxjerr videon: Karvani vazhdon përpara


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:25 - 20/04/22 |
Opi Nion

Vijon puna për ndërtimin e Aeroportit të Vlorës. Ka qenë kryeministri Edi Rama, ai që  e ka nisur ditën e sotme duke publikuar një video në rrjetet sociale nga punimet në këtë aeroport.

Krahas pamjeve të publikuara Rama shkruan:

“MIRËMËNGJES

dhe me karvanin që vazhdon përpara, ju uroj një ditë të mbarë”.

Kryeministri Edi Rama ka thënë se Aeroporti i Vlorës ka një afat 3 vjeçar për të përfunduar punimet dhe se do të jetë më i madh se ai i Rinasit.

Pas