Life Style

Puna ideale për pushime, 2,500 dollarë për të parë 25 filma në 25 ditë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 22/11/20 |
Al Do

Është ëndrra e çdo adhuruesi filmash të kalojë sezonin e pushimeve duke parë filmat e tyre të preferuar të festave, por “Reviews.org” do të paguajë dikë për ta bërë këtë.

Uebfaqja, një ekip ekspertësh që japin rekomandimet e tyre mbi produktet e konsumit për shtëpinë, të tilla si shërbimet e transmetimit ose siguria e shtëpisë, po i ofron një personi mundësinë të jetë ai që ata e quajnë “Chief Holiday Cheermeister”.

Ai person do të paguhet 2,500 dollarë dhe do të marrë një vit falas transmetim në Netflix, Hulu, Disney +, Amazon Prime Video, HBO Max, Apple TV + dhe Hallmark Movies Now.

Fituesi i përzgjedhur do të duhet të kalojë 25 ditët e ardhshme duke parë 25 filma krishtlindjesh, duke përfshirë Home Alone, Frosty the Snowman, The Santa Clause, Elf, Klaus, A Christmas Story, Rudolph the Red-Nosed Reindeer , Rise of the Guardians dhe The Polar Express.

Gjithashtu në listën e filmave janë The Holiday, Christmas with the Kranks, National Lampoon’s Christmas Pacations, Arthur Christmas, How the Grinch Stole Christmas, The Grinch, Miracle on 34th Street, It’s a Wonderful Life, Jingle All the Way, A Charlie Brown Christmas, dhe Deck the Halls.

Më në fund, lista përmbyllet me Love Actually, Last Holiday, Four Christmases, The Muppet Christmas Carol, and A Christmas Carol..

Tingëllon shumë mirë për të qenë e vërtetë, apo jo?

Për t’u kualifikuar, duhet të jeni mbi 18 vjeç, të keni një pajisje të përputhshme me transmetim dhe të jeni në gjendje të plotësoni një anketë të shkurtër pas çdo filmi.

Aplikimet janë të hapura deri më 4 dhjetor dhe fituesi do të shpallet më 7 dhjetor./ Opinion.al

Pas