Politikë

Protesta/ Kishte emrin në grupet e punës ,Korreshi: Mirë që na pretë kostumin…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:41 - 29/06/22 |
Opi Nion

Pasditen e sotme PD bëri publik emrat e anëtarëve të grupeve të punës për protestën e 7 korrikut, kur përfshihen edhe deputetët të cilët deri më tani nuk kanë mbështetur Sali Berishën.

Një ndër këta deputet është dhe Saimir Korreshi. Ky i fundit ka reaguar me ironi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, duke lënë të kuptohet se nuk ishte në dijeni se do të përfshihej në grupin e punës për organizimin e protestës së 7 korrikut.

“Epo si vajten keto pune. Te nusja hane e pine e te dhendrri gje nuk dine. Po mire qe na prete kostumin po te pakten te na kishit pyetur per masën”, shkuan Korreshi.

Pas