Aktualitet

Protesta e PD, Policia: Këto janë rrugët që do të bllokohen në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:05 - 11/11/22 |
Opi Nion

Policia e Shtetit deklaron se për shkak të protestës që do të zhvillojë PD ditën e nesërme në orën 16:00 në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, do të bllokohen disa rrugë në Tiranë.

Rrugët që do të bllokohen janë Bulevardi “Dëshmorët e Kombit”, sheshi “Nënë Tereza”, rruga “Ismail Qemali”, nga kryqëzimi i rrugës së Elbasanit me rrugën “Ibrahim Rugova”, rruga “Papa Gjon Pali II”, bulevardi “Zhan D’Ark” dhe bulevardi “Bajram Curri”, nga kryqëzimi i Rrugës së Elbasanit me rrugën “Ibrahim Rugova”.

Bllokimi i rrugëve do të fillojë në orën 15:00 deri në përfunim të protestës.

.

Pas