Aktualitet

Prishtina po digjet!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:13 - 18/11/15 |
b.f

Prishtina pasdite është përfshirë nga flakët. Vendimi i Gjykatës për 30 ditë burgim për deputeten e Opozitës Donika Kadi Ejupi, ka sjell revoltën e protestuesve, të cilët kanë djegur makina dhe po përplasen me policinë.

capture354t

12242138-10153283026477029-205061075-n

12242138-10153283026227029-310443167-n

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas