Te Fundit

Kosovë, çfarë tha bashkëshorti pas arrestimit të deputetes?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:20 - 18/11/15 |
b.f

Pa vendimit të Gjykatës në Kosovë e cila la në 30 ditë paraburgim deputeten e AAK, Donika Kadaj Ejupi, bashkëshorti i saj Naser Bujupi, ka thënë se ky është një vendim politik dhe se do të bëjnë ankesë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas