Bota

Prindërit të pakujdesshëm, vajza 3-vjeçe mbytet brenda lavatriçesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:42 - 13/01/23 |
Opi Nion

Një ngjaje e rëndë ka ndodhur në Paris, ku një vajzë 3 vjeçe ka humbur jetën pasi është mbytur brenda një lavatriçeje në shtëpinë e saj.

Familjarët kanë vënë re mungesën e vazjës dhe kanë nisur këkrimet, por më vonë ka qenë babai i të miturës që e gjeti në lavatriçe.

Por, në momentin që u gjet lavatriçe, e mitur ishte e pajetë. Nga verifikimet e kryera nga autoritetet, nuk janë konstatuar shenja dhune në trupin e 3-vjeçares.

Pas