Bota

Presidenti i SHBA-së gjysh për herë të 10-të


               Publikuar në : 21:31 - 21/08/19 |
xhu lia

Presidenti i SHBA-së Donald Trump është bërë gjysh për herë të 10-të.

Djali i tij Eric mësohet të jetë bërë babai i një vajze, të cilën e ka pagëzuar me emrin Carolina Dorothy Trump.

Presidenti e ka publikuar lajmin e ardhjes së mbesës së tij në Twitter ku u shpreh i lumtur dhe krenar për djalin e tij./Opinion.al/

Pas