Kryesore

Premtim ndër vite, Rama publikon pamjet nga aeroportit i Kukësit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:39 - 19/06/20 |
Opi Nion

Edhe pse një premtim i zgjatur ndër vite nga qeveria, kryeministri Edi Rama ka publikuar sot në rrjetet sociale foto nga punimet për aeroportin e Kukësit.

Në pamje shihet projekti i Terminalit të Aeroportit Ndërkombëtar të Kukësit, ndërsa Rama premton përsëri se vitin e ardhshëm në këtë aeroport do të ulet “Migjeni” me grupin e parë të pasagjerëve.

Postimi

MIRËMËNGJES 😊 me disa pamje nga projekti i Terminalit të Aeroportit Ndërkombëtar të Kukësit, ku vijon intensivisht puna me objektivin që vitin e ardhshëm të ulim ”Migjenin” me grupin e parë të pasagjerëve, të cilët do të përzgjidhen mes atyre miqve të kësaj faqeje, të cilët e kanë përqeshur më shumë këtë projekt dhe s’më kanë lënë gjë pa thënë nga Londra😍/ Opinion.al
/ Op

Pas