InstaBIZ

Policia ndalon NoizynBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:10 - 03/05/16 |
root

Reperi i njohur Noizy ka munguar në një prej koncerteve të tij në Austri pasi është ndaluar për disa orë nga policia austrike.

Shumë i dashur sidomos prej të rinjve, Noizy është mërzitur prej këtij fakti dhe u ka dhënë edhe një shpjegim fansave. Koncerti i Noizyt do të zhvillohej në Linz dy ditë më parë, menjëherë pas nisjes me aeroplanin privat nga aeroporti ndërkombëtar i Prishtinës.

Ka qenë vetë reperi i cili përmes një video në Facebook u ka kërkuar ndjesë fansave për anullimin e koncertit duke u shpjeguar edhe arsyet se përse ndodhi diçka e tillë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas