Kronikë

Pogradec/ Vetëplagoset me armën e gjahut, i moshuari në gjendje të rëndë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:10 - 29/05/22 |
Opi Nion

Një 78-vjeçar është vetëplagosur me armë gjahu në garazhin e banesës së tij në lagjen nr.1 të Pogradecit.

I moshuari është transportuar për në sipatal për ndihmë mjekësore dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia sekuestroi armën e gjahut, ndërsa grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes./ Opinion.al

Pas