Bota

Po tentonte të bënte selfie, bie nga 30 metra lartësi e humb jetën 33-vjeçarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:11 - 05/11/21 |
Opi Nion

Një 33-vjeçare me origjinë belge është rrëzuar nga një shkëmb teksa përpiqej të realizonte një selfie gjatë një udhëtimi me burrin e saj, dhe si pasojë humbi jetën.

Zoe Snoeks rrëshqiti nga gremina pranë fshatit Nadrin në provincën e Luksemburgut të martën dhe ra në lumin Ourthe, raportoi Neësflash, duke cituar zyrën e prokurorit publik.

Sipas informacioneve 33-vjeçarja, ka rënë nga 30 metra lartësi, duke gjetur vdekjen e menjëhershmë.

Trupi i saj u gjet nga një ekipet e emergjencës, ku në kërkimin e saj u përfshinë policië, zjarrfikës dhe zhytës nga Grupi i Zbulimit dhe Ndërhyrjes në Mjedise të Rrezikshme në Luksemburg.

Pas