Aktualitet

Po kryente punime, 53-vjeçari bie nga ballkoni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:05 - 28/09/21 |
Opi Nion

Një 53-vjeçar ka rënë nga lartësia gjatë kohës që po kryente punime në ballkonin e katit të tretë të një banese. Policia bën me dije se 53-vjeçari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

“Rreth orës 09:50, në lagjen nr.4, shtetasi Sh. D., 53 vjeç, ka rënë nga lartësia gjatë kohës që po kryente punime në ballkonin e katit të tretë të një banese.

Aktualisht 53-vjeçari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./Opinion.al

Pas