Life Style

Plazhi bosh, Manjani i këndon një këngë Mirela KumbarosBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:32 - 16/07/22 |
Opi Nion

Ish-ministri Ylli Manjani ka reaguar për situatën e turizmit në vendin tonë. Manjani ka postuar një foto në “Facebook” ku shihet se në plazh nuk ka asnjë pushues.

Krahas fotos, ish-ministri ka ironizuar, ministren e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro.

Postimi i Manjanit

Unë them të këndojë një këngë Mirela, mbase vijnë plazhistët.

Jepi Mirela:

“Ç’u mbush mali plot me rrush, plot me rrush.

Asnjeri nuk lahet n’det, por në dush.

Thotë nëneja janë krushq, o janë krushq.

Janë krushq nga Greqia, të na rrojë qeveria.

Rrushi inë sterr i zi,

Rroftë reforma në drejtsi…”

Pas