InstaBIZ

Plas skandali! Melaninë e ngatërrojnë me vajzën që kërceu nudo


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:57 - 17/10/18 |
b.f

 Videoja e Zonjës së Parë që kërcen nudo në Shtëpinë e Bardhë po bën xhiron e rrjetit.

Epo jo pikërisht Zonja e Parë, por një modele nudo që i ngjason Zonjës së Parë, Melania Trump.

Video e publikuar në Twitter nga T.I. me tekstin “Unë nuk jam Kanye”, tregon presidentin e SHBA-së që sheh modelen teksa kërcen nudo mbi tryezë.

Vajza shihet e veshur vetëm me një xhaketë “Zara”, që i ngjan asaj që Melania veshi në qershor në Texas.

Zëdhënësja e Zonjës së Parë reagoi të martën pas publikimit të videos turpëruese dhe kërkoi fshirjen e saj nga rrjeti social.

“Është fyese dhe e neveritshme që ta portretizojmë atë në këtë mënyrë vetëm për shkak të politikës. Këto sulme vulgare e rrisin ndarjen dhe paragjykimet në vendin tonë – ajo duhet të ndalet “.

Pas