Kronikë

Plagosi me thikë 17-vjeçarin, pranga të riut në Shkodër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:38 - 26/07/21 |
Opi Nion

Një 21-vjeçar është arrestuar nga Policia e Shkodrës pasi ka plagosur me thikë një 17-vjeçar me iniciale D.K.

Mësohet se i arrestuari është identifikuar si Çesk Sufaj. Sipas informacioneve, dy të rinjtë janë konfliktuar për motive të dobëta, por sherri ka degraduar deri në përdorimin e thikës.

21-vjeçari akuzohet për “Plagosja e rëndë me dashje” dhe lidhur me këtë ngjarje ka nisur hetimet Prokuroria e Shkodrës./ Opinion.al

Pas