Kronikë

Plagoset në rrethana të paqarta një 61-vjeçar në Bajram CurrBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:58 - 06/01/23 |
Opi Nion

Një 61-vjeçar është plagosur ditën e sotme në qytetin e Bajram Currit, në rrethana ende të paqarta.

Policia bën me dije se D. Q., 61 vjeç, banues në fshatin Sopot, ka shkuar për ndihmë mjekësore në spitalin e Gjakovës, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Në qytetin e Bajram Currit, në rrethana ende të paqarta, është dëmtuar në këmbë shtetasi D. Q., 61 vjeç, banues në fshatin Sopot, i cili ka shkuar për ndihmë mjekësore në spitalin e Gjakovës, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën”-njofton plicia.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas