InstaBIZ

Pique tradhtoi Shakirën me mamanë e shokut të skuadrës?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:00 - 02/06/22 |
Opi Nion

Pique është kthyer në qëndrën kryesore të mediave spanjolle.

Sipas El Periodico, tregon detaje nga tradhtia. Sipas tyre, Pique takohet me një vajzë të re bionde rreth të 20-ave, që është studente dhe mikpritëse eventesh në Barcelonë.

Të tjera media spanjolle shkruajnë se Pique e ka tradhtuar këngëtaren me mamanë e bashkëlojtarit të tij Gavit, dhe është në lidhje me këtë të fundit prej 12 vitesh.

Pas