InstaBIZ

Pink zgjidhet ambasadore UNICEF


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:52 - 01/12/15 |
root

Në programin “Good Morning America”, Pink ka bërë publik lajmin se ajo është përzgjedhur si ambasadorja e re për UNICEF. Ajo do të shërbejë si zëdhënëse e një iniciative të re të organizatës e titulluar “Kid Power”.

Qëllimi i kësaj fushate është frymëzimi i të rinjve për t’u bërë sa më aktiv dhe të shëndetshëm. Pink e ka treguar se është një femër shumë aktive dhe kjo është arsyeja që ajo mund të shërbejë si një motiv i mirë që njerëzit të bëhen sa më aktiv.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas