-Jetë dhe Stil

Shëndeti pengon çiftin mos të bëjnë seks


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:07 - 01/12/15 |
root

Lin Yue dhe Deng Yang janë nga Kina, janë të dy 30 vjeç dhe të martuar. Një gjë tjetër që e bashkon çiftin është edhe shëndeti i tepërt që kanë, i cili i ka penguar të bëjnë edhe seks me njëri-tjetrin.

Për këtë arsye çifti do ti nënshtrohet një operacioni për humbjen e peshës pasi duan shumë të bëhen prindër.

Nuk bëjnë kurrë seks, pasi janë shumë të shëndoshë (Foto)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas