Kronikë

Përrenjas/ Humb kontrollin e mjetit, vdes shoferi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:00 - 23/08/21 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar këtë të hënë në Përrenjas. Sipas policisë, shtetasi me inicialet Z. S., 43 vjeç, banues në Përrenjas duke drejtuar mjetin tip “Toyota “, ka humbur kontrollin e mjetit dhe si pasojë ka humbur jetën. Mësohet se është lënduar edhe një pasagjere, e cila ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaktut të aksidentit./Opinion.al

Pas