Kronikë

Përplasi çiftin dhe fëmijën e tyre, 39-vjeçari ishte nën efektin e drogës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:17 - 08/05/22 |
Opi Nion

39-vjeçari Ajas Sulejmani kishte konsumuar drogë para se të përplaste me makinë një çift bashkëshortësh dhe fëmijën e tyre tre muajsh teksa kalonin në vijat e bardha në rrugën e Kavajës në Tiranë.

Policia thotë se pas kryerjes së testit të drogës, Sulejmani ka rezultuar se drejtonte mjetin nën efektin e lëndëve narkotike.

39-vjeçari pasi shkaktoi aksidentin i la shtrirë në rrugë të plagosurit dhe u largua me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Pak orë më vonë policia e arrestoi atë në ambientet e një spitali privat./ Opinion.al

Pas