Kronikë

Përplasen dy mjete në aksin Laç-Thumanë, një grua mbetet e lënduarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:32 - 15/10/22 |
Opi Nion

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në aksin Laç-Thumanë.

Ngjarja ka ndodhur pranë Fushë Mamurrasit, ku një fuoristradë është përplasur me një autoveturë. Për pasojë një grua rreth të 50-ave ka mbetur e lënduar dhe është dërguar në spital për ndihmë mjekësore. Ende nuk ka detaje lidhur me shkaqet e këtij aksidenti./Opinion.al

 

Pas