Kronikë

Përplasen dy makina në Durrës, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:25 - 24/07/21 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekje është regjistruar ditën e sotme rreth orës 10:00 në Hamallaj të Durrësit.

Policia njofton se viktima është identifikuar me inicialet E. H., e cila ishte pasagjere në mjet. Makina që drejtohej nga G. H., 67 vjeç është përplasur me një tjetër mjet.

Të dy drejtuesit e mjeteve janë shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit./ Opinion.al

Pas