Kronikë

Përplasen 2 makina në aksin Lezhë-MilotBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:50 - 28/12/22 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë-Milot.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa njëra prej makinave ka dalë nga rruga.

Automjetet e përfshira në aksident janë një Volkswagen Tiguan dhe një Volksëagen Sharan. Për shkak të përplasjes së fortë, automjetit Volksëagen Sharan i ka dalë goma me gjithë aks.

Fatmirësisht, pasagjerët që ndodheshin në dy automjetet kanë shpëtuar me lëndime të lehta.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe ka nisur hetimet.

Pas