Bota

Përmbysja e varkës në kanalin anglez, dalin pamjet e para nga operacioni i shpëtimitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:41 - 14/12/22 |
Opi Nion

Këto janë pamjet e para që vijnë nga vendi i ngjarjes, ku një varkë emigrantësh u përmbys teksa lundronte në kanalin anglez.

Fotot janë siguruar ekskluzivisht nga Sky News, dhe tregojnë një numër emigrantësh që shpëtohen nga një varkë e tejmbushur.

Ata kanë veshur jelek shpëtimi dhe po ndihmohen nga ekipet e kërkim-shpëtimit.

 

Pas