Kronikë

Përfshihet nga zjarri makina në rrugën Delvinë-KardhiqBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:33 - 26/08/22 |
Opi Nion

Një makinë është përfshirë nga zjarri ditën e sotme në rrugën Delvinë-Kardhiq.

Sipas informacioneve, automjeti tip “Ford” është përfshirë nga zjarri teksa ishte në lëvizje.

Drejtuesi i automjetit O. H., 34 vjeç, banues në Tiranë, nuk ka pësuar lëndime nga flakët.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se zjarri është shkaktuar aksidentalisht. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të situatës.

Pas