Kronikë

Përfshihet nga zjarri kamioni në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:10 - 08/11/22 |
Opi Nion

Mëngjesin e sotëm një kamion është përfshirë nga flakët në afërsi të nënkalimit te Fabrika e Miellit në Tiranë.

Mësohet se kamioni që drejtohej nga O.K. është djegur pjesërisht.

Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Pas