Kronikë

Përfshihet nga zjarri banesa te “Shkëmbi i Kavajës”, plagoset turisti kosovarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:42 - 12/06/22 |
Opi Nion

Ditën e sotme një banesë është përfshirë nga zjarri te “Shkëmbi i Kavajës”, ku për pasojë është lënduar një turist kosovar.

Policia njofton se ka marrë lëndime shtetasi J. S., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të zjarrit.

Pas