Aktualitet

Përfshihet nga zjarri banesa në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:06 - 27/09/20 |
Opi Nion

Një banesë është përfshirë nga flakët në qytetin e Durrësit. Mësohet se zjarri ka rënë në banesën e shtetases Dh. H., në lagjen nr.17.

Sipas informacioneve nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Shërbimet e zjarrfikës ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit.

Njoftimi

Më datë 27.09.2020, rreth orës 09:35, në lagjen nr.17, Durrës, ka rënë zjarr në banesën e shtetases Dh.H., dhe ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikës ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes./ Opinion.al

Pas