Kronikë

Përfshihet nga flakët një magazinë në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:35 - 18/07/21 |
Opi Nion

Një magazinë është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme në Tiranë. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Hamdi Pepa”, ndërsa fatmirësisht raportohen vetëm dëmë materiale.

“Rreth orës 17:55, në rrugën “Hamdi Pepa”, ka rënë zjarr në magazinën në pronësi të shtetasit B. A., ku ka vetëm dëme materiale. Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.  Grupi hetimor punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit”, njofton policia./Opinion.al

Pas