Kronikë

Përfshihen nga zjarri tre makina në Yzberisht


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:41 - 03/12/19 |
Opi Nion

Tre automjetet janë përfshirë nga zjarri parkingun e një pallati shumëkatësh në zonën e Yzberishtit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “3 Dëshmorët”, ndërkohë që dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm.

Deri më tani raportohet për persona të lënduar, ndërkohë që policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka sekuestruar kamerat e sigurisë për të zbuluar se si është shkaktuar zjarri./ Opinion.al

Pas