Te Fundit

Për të dytën herë brenda pak javësh, deputeti i PD-së paraqitet në SPAKBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:12 - 13/10/22 |
Opi Nion

Deputeti i Partisë Demokratike, Zef Hila, është paraqitur mëngjesin sotëm në Prokurorinë e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar

Ende nuk dihen arsyet se përse Hila ndodhet në ambientet e SPAK, por kjo është hera e dytë që deputeti shkon në instucionin e drejtësisë. Ai u paraqit në SPAK edhe në 21 shtator të këtij viti.

Pas