Kryesore

PD zhvillon sot zgjedhjet për kryetar në 9 degë, ja emrat e kandidatëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:48 - 25/04/22 |
Opi Nion

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale të Partisë Demokratike ka njoftuar mëngjesin e sotëm se po zhvillohen zgjedhjet për kryetar të PD në 9 degë.

Mësohet se procesi i votimit ka filluar rreth orës 8:00 të mëngjesit dhe do të vijojë deri në orën 18:00.

Gjithashtu në njoftim bëhet e ditur se nëse do ketë anëtarë që nuk kanë votuar në Qendrën e Votimit, procesi do të shtyhet edhe pas orës 18.00 derisa të ketë votuar edhe anëtari i fundit i PD.

Emrat e kandidatëve për kryetar dhe qendrat e votimit sipas degëve:

Pas