Kryesore

PD zgjedh sot kryetarët e degëve në Bulqizë dhe Himarë, ja kandidatët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:52 - 26/04/22 |
Opi Nion

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale të Partisë Demokratike ka informuar se sot po zhvillohen zgjedhjet për kryetar të PD në 2 degë.

Zgjedhjet po zhvillohen në Bulqizë dhe Himarë dhe kandidatët për kryetar dhe qendrat e votimit sipas degëve janë:

Bulqizë:

  1. Fatos Jaho Hoxha
  2. Shaqir Mislaf Manjani

Qendra e Votimit: Kinemaja e qytetit

Himarë:

  1. Afrovita Dhimojani
  2. Alketa Kiço Simo
  3. Marin Panajot Suli

Qendra e Votimit: Zyra e PD Himarë

Pas