Kryesore

PD mbledh Këshillin Kombëtar më 15 Janar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:57 - 13/01/22 |
Opi Nion

Më 15 janar në orën 16:30 PD do të mbledh Këshillin Kombëtar. Në mesazhin e Sekretarit të Përgjithshëm Gazment Bardhi dërguar anëtarëve të kësaj strukture , thuhet se rendi i kësaj mbledhje është “informim mbi vendimet e Kryesisë së Partisë Demokratike dhe diskutime mbi situatën e krijuar nga aktet e dhunës në datën 8 Janar.

 Shqyrtimi dhe miratimi i Rregullores së Brendshme të funksionimit të Këshillit Kombëtar, të përgatitur nga grupi i punës së ngritur me vendim të Këshillit Kombëtar nr. 172, datë 23.12.2021.  Diskutim dhe informim për planin e organizimit të partisë dhe ndarja e detyrave për anëtarët e Këshillit Kombëtar.”

Pas