Sociale

Pas vdekjes së poetit Arben Duka, ndërron jetë edhe djali i tij 35-vjeçarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:13 - 03/02/22 |
Opi Nion

Pak javë pasi ndërroi jetë poeti i njohur, Arben Duka, një tjetër ngjarje e rëndë ka tronditur familjen Duka.

Sipas Report Tv, Denis Duka, i biri i poetit të njohur, vetëm 35 vjeç ka ndërruar jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për shkak të një infarkti, njëlloj si i ati i tij. Denis Duka ishte i martuar dhe jetonte në SHBA bashkë me bashkëshorten dhe vajzën e tyre. Lajmi është bërë me dije nga miqtë e tij në rrjetet sociale.

Arben Duka humbi jetën mbrëmjen e 13 Dhjetorit. Ai u dërgua në spital për shkak të problemeve shëndetësore për nuk mundi të mbijetojë./Opinion.al

Pas