InstaBIZ

Pas pauzës së gjatë Flori Mumajesi kthehet me dy këngëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:28 - 03/11/19 |
xhu lia

Pas një kohe të gjatë shkëputje nga rrjetet sociale, por edhe nga materialet muzikore të kënduara prej tij, kantautori Flori Mumajesi është rikthyer me dy këngë të reja.

Pasditen e kësaj të diele ai ka publikuar një video nga studio e regjistrimit ku paralajmëron për këto dy këngë të reja.

E para titullohet “Thjesht të du” dhe për Mumajesin kjo do të jetë kënga që do të këndojë në dasmën e tij.

Kënga e dytë e tij titullohet “Mbaroj” dhe sipas tij vjen si një këngë shpirtërore, në të cilën ka ndërthurur edhe motive të isos dhe elemente të tjera nga krahina e jugut.

Flori publikoi nga një pjesë të vogël të të dyja këngëve dhe ka lënë ndjekësit e tij të vendosin se cila do të publikohet./Opinion.al/

 

View this post on Instagram

 

MBAROJ♥️ P.s kjo ka iso dhe disa motive te vogla nga jugu?

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

 

 

 

View this post on Instagram

 

THJESHT TE DU♥️

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Pas