Kryesore

Pas kamerave në ‘Opinion’/ Çfarë ka në dosjen misterioze Ervin Salianji?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:10 - 10/10/18 |
b.f

Edhe mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ do të flitet për çështjen e videopërgjimit të vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.

Deputeti demokrat pas nxjerrjes së videos së Afred Alizotit dje në ‘Opinion’, duket se sot do të ketë të tjera materiale që sipas tij vërtetojnë implikimin e vëllait të ministrit të Brendshëm në trafik droge.

Teksa shkon në dhomën e grimit, Salianji shfaqet me një dosje të madhe, kryeredaktorja e ‘Opinion’ Desada Metaj e pyeti për dosjen dhe Salianji ja kthen se aty ka të gjitha faktet që i duhen.

Çfarë ka në dosjen misterioze Ervin Salianji?

Ndiqni videot off records.//G.Z-opinion.al

Pas