InstaBIZ

Pas fotove kompromentuese me kolegen reagon Justin Timberlake


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:34 - 05/12/19 |
xhu lia

Disa ditë më parë këngëtari dhe aktori i njohur Justin Timberlake ishte në qendër të vëmendjes mediatike pas shkak të disa fotove që kanë qarkulluar ku ai shfaqet i kapur për dore me kolegen e tij, Alisha Wainwright.

Pas një kohë të gjatë heshtje Justin dhe reaguar duke thënë se atë mbrëmje kishte pirë më tepër seç duhet.

“Ky nuk është shembulli që dua t’i jap tim biri. I kërkoj falje gruas sime të mrekullueshme  dhe familjes që i vura në një situatë kaq të sikletshme. Jam i fokusuar në të qenurit bashkëshorti dhe babai më i mirë që mund të jem”, -është shprehur Justin./Opinion.al/

Pas