Sport

Partizani nuk fiton ndaj Bylisit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:34 - 19/12/20 |
Opi Nion

Partizani nuk ia ka dalë të mposhti Bylisin në sfidën e fundit e javës së nëntë në Kategorinë Superiore. Përballja e luajtur në “Elbasan Arena” përfundoi 0-0 , duke bërë që të dyja skuadrat të ndanin nga një pikë.

Pjesa e parë nisi me duele të forta teksa nuk munguan rastet nga të dy krahët. Asani, Bardhi dhe Solomon tentuan golin për vendasit, teksa Edison Ndreca u shfaq i rrezikshëm për miqtë nga Ballshi.

Pjesa e dytë vijoi të jetë e luftuar, por niveli i lojës ishte i ulët dhe asnjë nga skuadrat nuk ia doli të dërgojë topinë në rrjetë.

Pas