Kryesore

Parashikimi i motit, 7 gusht 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:01 - 07/08/21 |
Opi Nion

Zonat Bregdetare mbeten në pjesën më të madhe të ditës në dominimin e kthjellimeve. Ndërsa në pjesën tjetër të vendit pas mesditës priten kalime të pakta vranësirash, ku më të theksuara do të jenë në zonat malore.

Temperaturat e ajrit do te VIJOJNE te ulen në mëngjes, por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 13°C deri në 36°C.

Era do të fryjë e lehtë në toke dhe mesatare në det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 3 ballë./ Opinion.al

Pas