Etiketë: gusht

Mbërrin i nxehti Afrikan, sinoptikanët: Qershori temperatura deri në 38°C

Parashikimi i motit, 7 gusht 2021

Zonat Bregdetare mbeten në pjesën më të madhe të ditës në dominimin e kthjellimeve. Ndërsa në pjesën tjetër të vendit pas mesditës priten kalime të pakta vranësirash, ku më të ...

Horoskopi, 6 prill 2020

Horoskopi, 7 gusht 2021

Dashi Sot mund të ndjeheni sikur ju mungon frymëzimi. Mos u dekurajoni! Filloni çfarëdo projekti në fjalë, edhe nëse mendimet tuaja janë diku tjetër. Gjatë rrjedhës së punës ju mund ...

Horoskopi, 6 dhjetor 2019

Horoskopi, 28 Gusht 2020

Dashi Kur jeni duke punuar drejt një qëllimi, ju keni çdo të drejtë të përdorni të gjitha aftësitë tuaja, jo vetëm inteligjencën tuaj. Nxirrni armën tuaj sekrete, sharmin tuaj të ...

Parashikimi i motit, 31 janar 2020

Parashikimi i motit, 22 Gusht

Sipas MeteoAlb, moti i kthjellët do të jetë mbizotërues në pjesën më të madhe të vendit tonë. Por në zonat e thella malore parashikohet të ketë kalime të  pakta vranësirash ...

Horoskopi 6 nëntor, nga Susan Miller

Horoskopi, 22 gusht 2020

Dashi Kur ta gjeni veten duke menduar për një të afërm të moshuar sot, ndaloni dhe kushtojini vëmendje. Ky person simbolizon diçka që ju duhet të integroni përsëri në jetën ...

Parashikimi i motit 20 Korrik

Parashikimi i motit, 16 gusht 2019

Vijon ndikimi i motit të kthjellët gjatë orëve të paradites në të gjithë vendin por pasditja sjellë kalime vranësirash nëpër të gjithë territorin, më të dukshme në zonat malore përgjatë ...

Horoskopi, e enjte, 29 nëntor 2019, zbuloni shenjën me fat për sot

Horoskopi, 2 gusht 2019

Dashi Njerëzit që nuk janë dakord me ju sot nuk po e bëjnë këtë për t’jua vështirësuar jetën qëllimisht, prandaj bëni durim me ta. Ata kanë ide të reja që ...

Faqe 1 nga 2 1 2